פוטו מאסטר ישראל - אטרקציות טכנולוגיות לאירועים
לשאלות והזמנות:
072-3944858

אודות

פוטו מאסטר הינה חברת סטארט-אפ טכנולוגית צעירה ופורצת גבולות אשר אחראית על תכנון ופיתוח האטרקציות הדיגיטליות החדשניות והמקוריות ביותר בעולם כגון אייר גרפיטי, וידאו פליפ, גרפיטי טאץ, גיבור וירטואלי , באבל הדס ועוד מוצרים רבים שנמצאים כעת בפיתוח. לחברה מעל 200 זכיינים שונים ברחבי העולם שמשתמשים במוצרים הטכנולוגים של החברה מדיי יום ויוצאים לאירועים בארצות הברית, קנדה, אנגליה, צרפת, פולין, ארגנטינה, מקסיקו, פרו, קולומביה, סין, יפן, דרום אפריקה, ועוד… וההצלחה שלהם מסחררת.

בנוסף למחלקת הפיתוח והמכירות העולמית הקמנו בשנת 2012 את יחדית הקומנדו המובחרת של החברה, חוד החנית של פוטומאסטר והיא מחלקת האירועים המקומית. המחלקה בראשות צבי טובול גדלה ומתפתחת מדי חודש ומתמחה בשירות והפעלת האטרקציות המדהימות של פוטומסטר באירוע שלכם! הצוות המיומן והאיכותי של פוטומאסטר ישראל ידאג שהאירוע שלכם מושלם! ושלא יפסיקו לדבר עליו גם שנים אחר כך! מארצנו הקטנטונת אנו תומכים בכל הלקוחות מסביב לעולם ומוודאים שלקחותינו משתמשים במוצרים בצורה מושלמת ועל כן אין מקצוענים מאיתנו בכל הקשור להפעלת האטרקציות שלנו על אחת כמה וכמה בארץ! הרשו לנו להפוך את החלום שלכם למציאות!

האנשים מאחורי פוטו מאסטר:

בועז תלם
בועז תלם | שותף, מנכ"ל פוטו מאסטר
בועז מנכ"ל פוטו מאסטר העולמית וכמו כן המפתח והרעיוניי מאחורי המוצרים שפוטו מאסטר מביאה לעולם. בעל ליעל ולשני ילדים מקסימים אמה ולואי. בועז מביא איתו שנים של ניסיון בניהול בחברות סטארט אפ, שנים של ניסיון בפיתוח אפליקציות ותוכנות ויעוץ תוכנה. בזמנו הפנוי בועז אוהב לשחק משחקי מחשב, בעיקר Star Craft 2, ללכת לחדר כושר ולהמציא מוצרים חדשים שיזכרו לעד.

רון מלכיןרון מלכין | שותף 
כעבודתו הראשונה בגיל מאוד צעיר החל לעבוד אצל זאביק תלם (אבא של בועז) בתור מפעיל בחברת מג'יקלנד , מהר מאוד התבלט רון כמפעיל המוביל והתקדם לניהול, כמו כן הכיר את אשתו דנה בעבודה אצל זאביק. רון פנה ללימודי עריכת הדין אך תמיד נמצא אצלו מקום חם בלב לאירועים ושמחה. רון הוא אב לגיא ויובל והינו עורך דין מצליח. רון דואג לצד המנהלתי והלוגיסטי ובזמנו החופשי אוהב לרוץ. לא ניתן לעצור אותו…

צבי טובול
צבי טובול | סמנכ"ל פוטו מאסטר
צבי טובול צלם ומעבד דיגיטלי מקצועי חי ונושם את תחום הצילום ואירועים כעשור. סיים לימודי תואר ראשון בתקשורת, לימודי הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית בהצטיינות, בעל תעודת הנדסת צילום מטעם SPFE וסטודנט לM.B.A.  הצטרף לפוטומאסטר בתחילת 2013 ומשמש כמנהל בפועל של קבוצת ההשכרות והאירועים בארץ. צבי אחראי להצלחת כל אירועי החברה, ניהול והכשרת העובדים ותחזוקת הציוד. בזמנו החופשי תמצאו את צבי מצלם או קורא חומר מקצועי על צילום.