פוטו מאסטר ישראל - אטרקציות טכנולוגיות לאירועים
לשאלות והזמנות:
072-3944858

כשאטרקציה טכנולוגית חדשה פוגשת את האורחים שלכם

אטרקציה דיגיטלית חדשה לאירועים, האורחים מצטלמים ותמונתם נטענת בפחות משניה למסך הקרנה אחורי, כעת באמצעות פחיות ספריי דיגיטליות האורחים מקשטים ומברכים על תמונתם ללא לכלוך וללא גזים מסוכנים, צריך לראות בשביל להאמין.

אייר גרפיטי היא ללא כל צל של ספק האטרקציה שתעשה לכם את האירוע! האורחים מגיעים ורואים מסך ענק המזמין אותם אליו, כאשר האורחים מצטלמים על גבי המסך בפחות ש-3 שניות נטענת התמונה שלהם על המסך בגודל אמיתי, ברגע זה ניתנת לאורחים ההזדמנות לכתוב ברכות על הקיר הוירטואלי באמצעות פחיות ספריי דיגיטליות מיוחדות שעובדות על אינפרא אדום.

תהליך מהיר כדי שכולם יהנו:

אייר גרפיטי תומך בטיימר שסופר אחורה ומקציב זמן לאורחים לצייר, ככה שכמות התמונות והאורחים שיספיקו להנות הינה מקסימאלית, בנוסף אייר גרפיטי מאפשר ליותר מאדם אחד לצייר על הקיר באותו הזמן!!! לדוגמא באירוע אנו נצלם חמישה חברים וניתן להם להשתעשע 2 או 3 דקות עם הקיר, בסיום נדפיס 5 עותקים שיהיה לכל אחד ואחד. אנו לא מגבילים במספר התמונות!

לא רק ריסוס:

אייר גרפיטי מאפשרת לאורחים להשתמש בשבלונות ומקם אותם על המסך ואז לרסס בתוכם, כמו כן ישנה אופציה להוסיף אלמנטים כמו כובעים, שפמים, משקפים ועוד מתפריט צף. להיות בלי ולהרגיש עם: אייר גרפיטי יוצר חווית גרפיטי אמיתית עם רעש של ספריי שמסונכרן עם לחיצת האורחים על הספריי, כמו כן אפשר לבחור אופציית טיפטופ של צבע שמדיי פעם נשפך מעט אם חשוב לכם שהגרפיטי ירגיש כמה שיותר אמיתי.

מזכרת מאוד מרגשת:

בסיום היצירה האורחים יקבלו את תמונתם המודפסת במדפסת Dye Sub אמיתית המשמשת חנות לפיתוח תמונות, ניתן לשלב מגנט מאחורי התמונה. כמות ההדפסה באירוע אינה מוגבלת כמו כן ניתן לשלוח את התמונה לאימייל או פייסבוק או טוויטר ישירות מהקיר. בתום האירוע בעלי השמחה יקבלו מאיתנו את כל התמונות והוידאויים של תהליך הציור (כמו Draw Somthing) באופן דיגיטלי כמזכרת מיוחדת גם לכם.

דרישות מהמקום:

מקום יחסית חשוך ללא אור יום.

רוחב המסך: 3 מטרים

גובה המסך: 2.2 מטרים

עומק המסך: 1.8 מטרים

שקע חשמל אחד רגיל.

שילוב מסך ירוק:

אייר גרפיטי מאפשרת שילוב מסך ירוק באירוע והחלפת הרקע לאיזה רקע שתחפצו, רוצים לשים קיר מיוחד או רקע ממותג לבחירתכם? הכל אפשרי בשילוב מסך ירוק.

שילוב אמן:

אייר גרפיטי מאפשרת באירועים מיוחדים בעיקר אירועי חברות או חתונות להזמין אמן שינעים את זמנם של האורחים בציורים דיגיטלים מדהימים על גבי הקיר בגרפיטי הוירטואלי, זאת חוויה תרבותית אומנותית חדשה.

הקרנת 3D Mapping על גבי מוצרים באמצעות אייר גרפיטי:

אייר גרפיטי מאפשרת להקרין באמצעות מקרן נוסף על מוצרים ולאפשר לאורחים לצייר על גבי המוצר על בקיר ובאותו הזמן המוצר האמיתי מצטייר באמצעות המקרן השני. תחרות עיצוב מוצר: גם ללא 3D Mapping אפשר להנות מאייר גרפיטי בהשקות מוצר, ניתן לטעון את המוצר המבוקש ולעשות תחרות עיצוב של המוצר עם פרסים למנצחים.

ככה מכנים אותו:

אייר גרפיטי ידוע בכינויו כ"קיר גרפיטי וירטואלי" או "קיר גרפיטי דיגיטלי". יש לכם אירוע בקרוב? שריינו את אייר גרפיטי לאירוע שלכם!

אירועים עם אייר גרפיטי

בגלריה מטה תוכלו לצפות באירועי עבר עם אייר גרפיטי, לחצו על האירוע וצפו בוידאו קליפ שהכינו עבורכם מהאירוע.

 • אייר גרפיטי לחברת גוגל

  גוגל ישראל הזמינו את אייר גרפיטי לאירוע עובדים והפתיעו אותם בענק! שבועיים לאחר מכן הזמינו אותנו שוב לאירוע של הקמפוס סטארטאפים שלהם! אין תחליף למוצר וצוות מנצח!

 • אייר גרפיטי דיגיטלי לאירועים אצל אורנה דץ

  בשבוע שעבר התארחנו אצל אורנה דץ בתוכנית הבוקר עם אייר גרפיטי - האטרקציה החדשה והמופלאה בתחום האירועים בארץ ובעולם.
  אורנה דץ היתה ממש מקסימה ומאוד התלהבה מאטרקציה.

 • מתחתנים עם אייר גרפיטי בים כרמל

  איזו חתונה מדהימה היתה לניר ונטע N&N בים כרמל....

 • אייר גרפיטי בבר מצווה בממילא ירושלים

  נוף מדהים עם אטרקציה מדהימה השילוב המושלם! אייר גרפיטי באוויר הצלול של ירושלים! מזכרת שהולכת איתכם לכל החיים!

 • אירוע חברה ל - IBM

  ענקית החומרה והתוכנה IBM החליטה לפנק את העובדים שלה עם המיטב של המיטב. פוטו מאסטר התייצבה עם ההצעה המפתה ביותר והאיכותית ביותר ונבחרה ברוב קולות להקסים את העובדי ההיטק היצרתיים עם מוצרים שעוד לא נראו בארץ. אייר גרפיטי, גרפיטי טאץ, גיבור וירטואלי, ווידאו פליפ עשו פשוט שמחה בלב!

 • מסיבת עובדים עם אייר גרפיטי-סולראדג'

  מסיבת עובדים מטורפת עם אייר גרפיטי לצד הופעה והרבה שמח!

מי שהזמין אייר גרפיטי התעניין גם ב:

 • גרפיטי מולטי טאץ'

  על מסך מולטי מגע 55" יופיעו תמונת האורחים, לכל אורח תיהיה ההזדמנות להוסיף את הברכה שלו ואלמנטים מצחיקים, התמונות מודפסות וניתנות לאורחים כמזכרת.

 • גיבור וירטואלי

  אטרקציה וירטואלית חדשה ומפתיעה, האורחים מצטלמים ופרצופם ניטען למשחק מחשב מעוצב ברוח האירוע, אותו הוא מורידים לטאבלט או סמארט פון שלהם. בנוסף זוכים האורחים לשחק במשחק ב3 עמדות אייפד ולצפות בטלווזיה גדולה במשחקים עם פרצופי חבריהם.

 • וידאו פליפ

  עמדת הוידאו פליפ הינה להיט עולמי חדש באירועים. בפחות מ90 שניות האורחים ייצרו ספרון מדפדף מצילום קצר של וידאו באורך 7 שניות שצולם באירוע. מתנת הפליבוק הינה מזכרת בלתי נשכחת לצד חווית יצירה מצחיקה עד דמעות.