פוטו מאסטר ישראל - אטרקציות טכנולוגיות לאירועים
לשאלות והזמנות:
072-3944858

מה זה גיבור וירטואלי?

אטרקציה דיגיטלית חדשה ומפתיעה! האורחים מגיעים ובוחרים משחק לטאבלט או סמרטפון שלהם, המשחק שהם מקבלים הינו ממותג כאשר הם עצמם הגיבורים של המשחק. כל אורח יחזור הביתה עם מזכרת מהאירוע שהיא משחק לאייפון או אנדרואיד האישי שלו עם הפרצוף שלו או שלה כגיבור המשחק ואפילו הרקע של המשחק ממותג ואתם כבעלי השמחה קובעים את המיתוג.

איך זה עובד? האורחים מצטלמים על גבי מסך ירוק,ובפחות מ-30 שניות הפרצוף שלהם נשלף מהתמונה ומושתל במשחק אותו בחרו, האורחים מקבלים תמונה עם הפרצוף שלהם על גבי פוסטר המשחק עם קוד להורדת המשחק.

בנוסף האורחים זוכים לשחק במשחק שלהם באירוע עצמו על גבי 4 IPadים עם מעמדים וגם יכולים לצפות בחברהם בטלוויזה גדולה שמדגימה את המשחקים ובכל פעם מציגה אורח באופן אקראי.  

הרקע של המשחק יכול להיות ממותג עם לוגו החברה או בתמונת ילד הבר מצווה או בכל הקדשה אשר תחפצו.

דרישות מהמקום:

העמדה מאוד גמישה ומבוזרת וניתן לסדר אותה בדרכים שונות ומעניינות, אנו נפתח משחק ירוק + תאורה, נמקם את 3 (או יותר) האייפדים שכבר באירוע יוכלו האורחים לשחק במשחקים שלהם. נעמיד טלווזיה לAttract Mode שתמשוך את הקהל לראות את החברים שכבר הצטלמו בתוך המשחקים.

האטרקציה המרגשת ביותר!

צילמנו מספר אירועים שתתרשמו מהאטרקציה של השנה:

 • גיבור וירטואלי בבת המצווה של שי

  הפכו בערב אחד מיוחד את כל החברים לגיבורים! שחקו עם הפרצופים שלכם במשחקים שאתם כל כך אוהבים!

 • גיבור וירטואלי באירוע חברה לפונטיס!

  חברת פונטיס המובילה בתחומה חגגה עשור להיווסדה עם הגיבור הוירטואלי

 • אירוע חברה ל - IBM

  ענקית החומרה והתוכנה IBM החליטה לפנק את העובדים שלה עם המיטב של המיטב. פוטו מאסטר התייצבה עם ההצעה המפתה ביותר והאיכותית ביותר ונבחרה ברוב קולות להקסים את העובדי ההיטק היצרתיים עם מוצרים שעוד לא נראו בארץ. אייר גרפיטי, גרפיטי טאץ, גיבור וירטואלי, ווידאו פליפ עשו פשוט שמחה בלב!

מי שהתעניין בגיבור הוירטואלי התעניין גם ב:

 • אייר גרפיטי

  אטרקציה דיגיטלית חדשה לאירועים, האורחים מצטלמים ותמונתם נטענת בפחות משניה למסך הקרנה אחורי, כעת באמצעות פחיות ספריי דיגיטליות האורחים מקשטים ומברכים על תמונתם ללא לכלוך וללא גזים מסוכנים, צריך לראות בשביל להאמין.

 • באבל הדס

  אטרקציה חדשה ומדליקה עם מזכרת שלא רואים כל יום, בובה עם הפרצוף של האורח מתנדנדת בצורה מצחיקה על קפיץ! האורחים מצטלמים והפרצוף שלהם מודפס ומודבק על בובה לבחירתם. מצחיק! משעשע! ומזכרת מדהימה לכל חדר!