פוטו מאסטר ישראל - אטרקציות טכנולוגיות לאירועים
לשאלות והזמנות:
072-3944858

תעשה ממני גיף!

אנחנו שמחים להציג לכם את המוצר החם הבא! עמדה מגניבה ומלאה אביזרים מדליקים עם מפעילים קריאטיבים ומצחיקים ישדרגו לכם את האירוע בערב שלא תשכחו לעולם! הגיף החברתי מאפשר לכם להנות מרצף תמונות יחודי שיחובר ויצור לכם סרטון קצר שאותו תוכלו לשתף בקלות בין החברים, להוסיף לרשתות החברתיות ואם תרצו גם להוסיף לחתימה במייל! שלל אופציות לשימוש בגיף החברתי יצור לכם אירוע שהאורחים לא ישכחו לעולם – מזכרת זו הינה יחודית וראשונה בישראל! בואו לחוות איתנו את הדבר הבא ושריינו לעצמכם את העמדה בהקדם!

 

העמדה דורשת שטח הקמה בגודל 3 מטרים על 3 מטרים וכוללת מגוון תאורות ורקעים . המפעילים שלנו יקימו את העמדה טרם האירוע ויסבירו לאורחים את כל המידע הדרוש. רוצים להיות שותפים ברעיונות תוכלו לכתוב לנו ולשתף אותנו איזה רעיונות יש לכם!

מי שהתעניין במוצר זה התעניין גם ב:

  • וידאו פליפ

    עמדת הוידאו פליפ הינה להיט עולמי חדש באירועים. בפחות מ90 שניות האורחים ייצרו ספרון מדפדף מצילום קצר של וידאו באורך 7 שניות שצולם באירוע. מתנת הפליבוק הינה מזכרת בלתי נשכחת לצד חווית יצירה מצחיקה עד דמעות.

  • באבל הדס

    אטרקציה חדשה ומדליקה עם מזכרת שלא רואים כל יום, בובה עם הפרצוף של האורח מתנדנדת בצורה מצחיקה על קפיץ! האורחים מצטלמים והפרצוף שלהם מודפס ומודבק על בובה לבחירתם. מצחיק! משעשע! ומזכרת מדהימה לכל חדר!

  • גיבור וירטואלי

    אטרקציה וירטואלית חדשה ומפתיעה, האורחים מצטלמים ופרצופם ניטען למשחק מחשב מעוצב ברוח האירוע, אותו הוא מורידים לטאבלט או סמארט פון שלהם. בנוסף זוכים האורחים לשחק במשחק ב3 עמדות אייפד ולצפות בטלווזיה גדולה במשחקים עם פרצופי חבריהם.

הצג את כל המוצרים