פוטו מאסטר ישראל - אטרקציות טכנולוגיות לאירועים
לשאלות והזמנות:
072-3944858

עברתי לעולם אחר- תכף אשוב!

הטכנולוגיה של הסרטים מגיעה אליכם לאירוע ופורסת בפניכם מגוון אפשרויות כיפיות ומצחיקות של שילוב האורחים במקומות מוזרים, תנו לאורחים אביזרים ותראו כמה קל ליצור תמונות כיפיות מצחיקות ומשעשעות לכל גיל! עד היום הצטלמתם על רקע האולם או על מסך לבן? זה הזמן לחוות את העולם במקומות אחרים! בואו ובקשו מאיתנו מקומות בעולם ואנחנו נדאג להעביר אותכם לשם בקלות! פנקו את האורחים בחוויה שלא תחזור על עצמה, תוכלו לבקש מאיתנו להדפיס את התמונות במקום וכמו כן לשתף מיידית בפייסבוק וברשתות החברתיות. טרם האירוע נכין לכם גרפיקה מיוחדת שתופיע על כל התמונות ותשמר את המזכרת לאורחים. התמונות האיכותיות שלנו מודפסות בגודל 10*15 ואפשרי גם להדפיס אותן עם מגנט. 

נסו את החוויה המדליקה והזמינו עוד היום!

אנשים שהתעניינו במוצר זה התעניינו גם ב:

  • גיבור וירטואלי

    אטרקציה וירטואלית חדשה ומפתיעה, האורחים מצטלמים ופרצופם ניטען למשחק מחשב מעוצב ברוח האירוע, אותו הוא מורידים לטאבלט או סמארט פון שלהם. בנוסף זוכים האורחים לשחק במשחק ב3 עמדות אייפד ולצפות בטלווזיה גדולה במשחקים עם פרצופי חבריהם.

  • באבל הדס

    אטרקציה חדשה ומדליקה עם מזכרת שלא רואים כל יום, בובה עם הפרצוף של האורח מתנדנדת בצורה מצחיקה על קפיץ! האורחים מצטלמים והפרצוף שלהם מודפס ומודבק על בובה לבחירתם. מצחיק! משעשע! ומזכרת מדהימה לכל חדר!

  • קיר אינסטגרם

    אטרקציה חדשה ואינטראקטיבית במיוחד! תנו לאורחים לייצר מצגת תמונות מדהימה מהאירוע ובנוסף הדפיסו להם תמונות מהאינסטגרם!