פוטו מאסטר ישראל - אטרקציות טכנולוגיות לאירועים
לשאלות והזמנות:
072-3944858

מה זה גרפיטי מולטי טאץ?

גרפיטי מוליטי טאץ' הינה אטרקציה מבדרת המייצרת זיכרונות מתוקים. על מסך מולטי מגע בגודל 55 אניץ התומך ב 12 נקודות מגע  יופיעו תמונת האורחים, לכל אורח תיהיה ההזדמנות להוסיף את הברכה שלו ואלמנטים מצחיקים, התמונות מודפסות וניתנות לאורחים כמזכרת.

גם אתם בעלי השמחה תקבלו את כל התמונות בסוף האירוע, כמו כן תקבלו את כל הוידאוים של תהליך הציור!! 

גרפיטי מולטי טאץ נוצר בעקבות דרישת הקהל לאייר גרפיטי בגירסה קטנה יותר שתתאים למקומות קטנים יותר, או באירועי אור יום שאייר גרפיטי לא יכול לעבוד, או למי שכלכלית אינו יכול להרשות לעצמו את אייר גרפיטי יוכל להנות מהגרסה הקטנה עם חווית הטאץ. 

דרישות מהמקום: 

 • רוחב 2 מטרים
 • עומק 1 מטר
 • גובה 1.6 מטרים

ישנה יכולת לעבודה באור יום אך לא ישירות מול השמש, יש צורך במקום מוצל.

גרפיטי טאץ הינה אטרקציה מדליקה ומיוחדת! שהיא גם אינטרקרטיבית וגם מייצרת מזכרת בלתי נשכחת! צפו באירועי העבר עם הגרפיטי מולטי טאץ מטה.

טעימה מהאירועים שלנו עם גרפיטי מולטי טאץ

מי שהזמין את גרפיטי טאץ' התעניין גם ב:

 • אייר גרפיטי

  אטרקציה דיגיטלית חדשה לאירועים, האורחים מצטלמים ותמונתם נטענת בפחות משניה למסך הקרנה אחורי, כעת באמצעות פחיות ספריי דיגיטליות האורחים מקשטים ומברכים על תמונתם ללא לכלוך וללא גזים מסוכנים, צריך לראות בשביל להאמין.

 • גיבור וירטואלי

  אטרקציה וירטואלית חדשה ומפתיעה, האורחים מצטלמים ופרצופם ניטען למשחק מחשב מעוצב ברוח האירוע, אותו הוא מורידים לטאבלט או סמארט פון שלהם. בנוסף זוכים האורחים לשחק במשחק ב3 עמדות אייפד ולצפות בטלווזיה גדולה במשחקים עם פרצופי חבריהם.

 • וידאו פליפ

  עמדת הוידאו פליפ הינה להיט עולמי חדש באירועים. בפחות מ90 שניות האורחים ייצרו ספרון מדפדף מצילום קצר של וידאו באורך 7 שניות שצולם באירוע. מתנת הפליבוק הינה מזכרת בלתי נשכחת לצד חווית יצירה מצחיקה עד דמעות.