פוטו מאסטר ישראל - אטרקציות טכנולוגיות לאירועים
לשאלות והזמנות:
072-3944858

לאירוע מפתיע עם מזכרת מקורית

זוכרים שהיינו ילדים והיינו מקשטים את פינת המחברת בציורים שבדפדפוף מהיר היתה מתגלה אנימציה מגניבה? צוות וידאו פליפ לקח את החוויה צעד אחד קדימה, האורחים עם אביזרים ושלטים מצטלמים ובפחות מ90 שניות מקבלים ספרון פליפבוק בלתי נשכח.

דמיינו עמדה אלגנטית עם מסך, תאורה, מסכי תצוגה, ושולחן תלבושות ואביזרים מחכה לאורחים שלכם שיפיקו להעצמם קליפים כמזכרת מהאירוע שלכם. האורחים חושבים על הקליפ אותו יעשו ואז יש להם 7 שניות להפיק את הקליפ, הShow לקהל הוא Priceless והמזכרת מדהימה!

 

דרישות מהמקום:

 • שטח של 3×3 מטרים
 • שקע חשמל

 

וידאו פליפ משתלב בצורה נפלאה עם DJ וריקודים:

האורחים פוסעים אל עבר המצלמה, המוסיקה מקפיצה ומשמחת, על שולחן הProps יש גיטרות מתנפחות, שפמיים, כובעים, ושלטים מגניבים, החברה מתכננים…3…2…1..אקשן! יש להם 7 שניות ליצור פיפבוק מהסרטים! Show לקהל ומשתלב יופי עם המוסיקה והריקודים!

 

מזכרת מרגשת:

בסיום היצירה האורחים יקבלו ספרון פליבוק שידפדפו בו מהר עם היד הקליפ שהפיקו יתנגן אל מול עניהם, בעלי השמחה יקבלו באופן דיגיטלי את כל הספרונים בפורמט וידאו לאחר האירוע.

 

שילוב מסך ירוק:

וידאו פליפ מאפשרת שילוב מסך ירוק באירוע והחלפת הרקע לאיזה רקע שתחפצו, רוצים לשים קיר מיוחד או רקע ממותג לבחירתכם? אפילו רקע של וידאו זז! הכל אפשרי.

 

שילוב כריכה מעוצבת מבית דפוס

ניתן לשלב כריכות מעוצבות עם למינצה שנוצר לפני האירוע בבית דפוס.

 

שיגור הספרונים לאינטרנט עם QR CODE:

אנו נאפשר לאורחים לקבל כרטיס עם QR Code שבעת שיסרקו אותו עם הSmart Phone שלהם או Tabletשלהם הפליבוק יתגלה לעניהם ויאפשר להם להפיץ אותו ממכשירם לFacebook ולTwitter, הרקע יהיה ממותג ויאפשר שיווק ויראלי של האירוע גם לאחר שהאירוע יסתיים.

טעימות מאירועים:

מי שהזמין וידאו פליפ התעניין גם ב:

 • באבל הדס

  אטרקציה חדשה ומדליקה עם מזכרת שלא רואים כל יום, בובה עם הפרצוף של האורח מתנדנדת בצורה מצחיקה על קפיץ! האורחים מצטלמים והפרצוף שלהם מודפס ומודבק על בובה לבחירתם. מצחיק! משעשע! ומזכרת מדהימה לכל חדר!

 • אייר גרפיטי

  אטרקציה דיגיטלית חדשה לאירועים, האורחים מצטלמים ותמונתם נטענת בפחות משניה למסך הקרנה אחורי, כעת באמצעות פחיות ספריי דיגיטליות האורחים מקשטים ומברכים על תמונתם ללא לכלוך וללא גזים מסוכנים, צריך לראות בשביל להאמין.

 • גיבור וירטואלי

  אטרקציה וירטואלית חדשה ומפתיעה, האורחים מצטלמים ופרצופם ניטען למשחק מחשב מעוצב ברוח האירוע, אותו הוא מורידים לטאבלט או סמארט פון שלהם. בנוסף זוכים האורחים לשחק במשחק ב3 עמדות אייפד ולצפות בטלווזיה גדולה במשחקים עם פרצופי חבריהם.

מה לקוחות וידאו פליפ מספרים?