פוטו מאסטר ישראל - אטרקציות טכנולוגיות לאירועים
לשאלות והזמנות:
072-3944858

חווית השיתוף החדשה!

קבלו את  חוויית השיתוף האולטימטיבית לאירועים! הזמינו קיר אינסטגרם וזכו למצגת תמונות אונליין בזמן האירוע שהאורחים מצלמים! בנוסף יוכלו האורחים לכתוב תגובות שגם כן יופיעו על המסך בזמן אמת! בנוסף לחוויית השיתוף יוכלו האורחים לקבל את כל התמונות מודפסות בו במקום בלי להמתין  או לפנות לצלם בכדי להצטלם, באירוע הזה כולם צלמים! ממשו את הפוטנציאל של צילום האירוע במצלמות שברשות האורחים וצרו לעצמכם את המזכרת הכי מגניבה מנקודת המבט של האורחים! את כל התמונות תוכלו למצוא בדף הפייסבוק שלנו במהלך האירוע או בסופו.  לבחירתכם מסכים במספר גדלים שונים

המקום הדרוש לעמדה הוא על פי בחירתכם, אם במקום האירוע קיימים מסכים ניתן להשתמש בהם, אם תרצו מסך ענק נוכל לספק לכם מסכי הקרנה עצומים, אם החלטתם על אירוע סולידי יותר תוכלו לבקש מסכי טלויזיה קטנים יותר.

התקשרו עוד היום ובקשו מאחד מנציגנו לשריין לכם את תאריך האירוע!

מי שהתעניין במוצר התעניין גם ב:

 • אייר גרפיטי

  אטרקציה דיגיטלית חדשה לאירועים, האורחים מצטלמים ותמונתם נטענת בפחות משניה למסך הקרנה אחורי, כעת באמצעות פחיות ספריי דיגיטליות האורחים מקשטים ומברכים על תמונתם ללא לכלוך וללא גזים מסוכנים, צריך לראות בשביל להאמין.

 • גרפיטי מולטי טאץ'

  על מסך מולטי מגע 55" יופיעו תמונת האורחים, לכל אורח תיהיה ההזדמנות להוסיף את הברכה שלו ואלמנטים מצחיקים, התמונות מודפסות וניתנות לאורחים כמזכרת.

 • קריקטורה טאץ'

  החוויה המצחיקה של השנה מתחילה כאן!
  המוצר החדש והמפתיע מבית פוטומאסטר מאפשר לכם ליצור לעצמכם פנים חדשות ומצחיקות והכל במגע על מסך ענק!

הצג את כל המוצרים