פוטו מאסטר ישראל - אטרקציות טכנולוגיות לאירועים
לשאלות והזמנות:
072-3944858

חוויית מגע מעולם אחר!

בואו להכיר את הדבר הבא בחוויית הטאץ! בואו להצטלם בעמדה ובעזרת מסך מולטי טאץ מתקדם לסדר לעצמכם פנים מצחיקות ומשעשעות! סיימתם? חכו החוויה עוד לא נגמרה! שלחו את התוצרים במייל, שתפו בפייסבוק והדפיסו לכם את התמונה! תוכלו לבחור ולבנות לעצמכם מיתוג ומסגרת במיוחד לאירוע שלכם. הידעת? תוכלו לשלב את הגרפיטי טאץ עם עמדת גרפיטי מולטי טאץ במחירים חסרי תקדים! שריינו לעצמכם מקום עוד היום…

להעצמת החוויה הבאנו לכם מסך עצום בגודל 55" מדהים ביופיו באיכות HD מרהיבה!

המסך הותאם לכל סוג אירוע ומתכוונן בגובה כך שיתאים לכל הגילאים! החוויה המצחיקה תלווה את האורחים החל משלב הצילום ועד השלב בו הם מדפיסים את המזכרת בתמונת ענק בגודל 10*15 איכותית ביותר, את התמונות ניתן להפיק על גבי מגננט אם תרצו! הקריקטורה טאץ אינה רק אינטראקטיבית אלה גם חברתית! מה זה אומר? בגמר הצילום תוכלו לשלוח את התמונה במייל אליכם או לחבריכם! נגמר האירוע? עוד לא נגמר הכיף! הכנסו לפייסבוק שלנו ותייגו את חבריכם מהאירוע! תוכלו להתאים לכם גרפיקה מיוחדת לאירוע שתופיע על כל התמונות- תוכלו לדוגמא להוסיף את שם בעל האירוע ותאריך או ברכה קטנה ואף תמונה!

בואו להנות בחוויה יוצאת דופן ושריינו לעצמכם מקום עוד היום!

מי שהתעניין במוצר זה התעניין גם ב:

  • גרפיטי מולטי טאץ'

    על מסך מולטי מגע 55" יופיעו תמונת האורחים, לכל אורח תיהיה ההזדמנות להוסיף את הברכה שלו ואלמנטים מצחיקים, התמונות מודפסות וניתנות לאורחים כמזכרת.

הצג את כל המוצרים