פוטו מאסטר ישראל - אטרקציות טכנולוגיות לאירועים
לשאלות והזמנות:
072-3944858

בבל הדס מוסיף כל כך הרבה כיף לאווירת האירוע! מקסים!!!

אטרקציה חדשה ומלהיבה המשלבת מזכרת מנצחת וייחודית. האטרקציה "ראשים רוטטים" מאפשרת לאורחים להצטלם שמאחוריהם מסך ירוק, בפחות מ30 שניות פרצופי האורחים נשלפים מהתמונה ומוצמדים עם קפיץ  לדמות מיוחדת אותה בחרו. הראש זז בצורה מצחיקה והשמחה גדולה! חוויה מיוחדת!
 
מצחיקים את הקהל עם Attract Mode:
אנו נמקם טלוויזיה שעליה ירוצו באופן אקראי הראשים של האורחים שהצטלמו על גבי דמויות אקראיות עם רקע אקראי. החברים שיראו את חבריהם שכבר עשו על המשחק על גבי דמוית הבבל הדס התרגשו, יצחקו ויבואו ליצור לעצמם גם דמות.
 
כמה דמויות בשעה:
אנו יוצרים בין 30 ל40 דמויות בשעה ככה שבין 3 ל4 שעות הפעלה אנו ניצור בערך 150 דמויות. האטרקציה מתאימה לאירועים של עד 200 אורחים. ניתן להביא עוד עמדה בתשלום נוסף לאירועים גדולים יותר.

טעימה מהאירועים הבלתי נשכחים של בבל הדס

 • בבל הדס בחתונה של עדן ועומרי

  עדן ועומרי החליטו להפתיע את האורחים עם אטרקציה חדשה והמגניבה! אירוע כיפי כזה מזמן לא היה! האורחים השתגעו על המוצר החדש שלנו!

מי שהזמין בבל הדס התעניין גם ב:

 • אייר גרפיטי

  אטרקציה דיגיטלית חדשה לאירועים, האורחים מצטלמים ותמונתם נטענת בפחות משניה למסך הקרנה אחורי, כעת באמצעות פחיות ספריי דיגיטליות האורחים מקשטים ומברכים על תמונתם ללא לכלוך וללא גזים מסוכנים, צריך לראות בשביל להאמין.

 • גיבור וירטואלי

  אטרקציה וירטואלית חדשה ומפתיעה, האורחים מצטלמים ופרצופם ניטען למשחק מחשב מעוצב ברוח האירוע, אותו הוא מורידים לטאבלט או סמארט פון שלהם. בנוסף זוכים האורחים לשחק במשחק ב3 עמדות אייפד ולצפות בטלווזיה גדולה במשחקים עם פרצופי חבריהם.

 • וידאו פליפ

  עמדת הוידאו פליפ הינה להיט עולמי חדש באירועים. בפחות מ90 שניות האורחים ייצרו ספרון מדפדף מצילום קצר של וידאו באורך 7 שניות שצולם באירוע. מתנת הפליבוק הינה מזכרת בלתי נשכחת לצד חווית יצירה מצחיקה עד דמעות.