פוטו מאסטר ישראל - אטרקציות טכנולוגיות לאירועים
לשאלות והזמנות:
072-3944858

פוטו מאסטר באירוע שלכם!

להפוך אירוע מטוב למושלם זאת אומנות, אנו לוקחים את העבודה לעשות רק כיף והמון בשיא הרצינות! יש לנו ים של ניסיון באירועי חברות, חתונות, בר / בת מצווה, תערוכות, קידום מכירות והשקות מוצרים. אנו אוהבים לחשוב מחוץ לקופסא ולהפיק את המירב מהמוצרים המיוחדים שלנו ומהצוות המוכשר.

 • בת / בר מצווה

  אם הבר מצווה או הבת מצווה שלכם מתקרבת ואתם מחפשים אטרקציה שונה ומיוחדת אז הגעתם לאתר הנכון...

 • אירועים עסקיים

  באירועים עסקיים חשוב מאוד המיתוג והתחכום של האטרקציה המוזמנת לאירוע. כל האטרקציות הדיגיטליות של פוטומסטר מאפשרות מיתוג מאלה מא' ועד ת'. מחפשים אטרקציה מתוחכמת! כנסו לכאן.

 • חתונות

  אם זה ברור גם לכם שחתונה יש פעם אחת בחיים אז צריך שהפעם הזאת תיהיה לא סטנדרטית, אם זאת מטרתכם תנו לנו לעזור לכם עם האטרקציות הדיגיטליות המיוחדות שלנו.

 • השקות מוצר וקד"מ

  השקות מוצר וקידום מכירות המוצר הינו שלב כה חשוב בחייו של מוצר שיש לחשוב טוב טוב איך מפיקים את המירב מיום ההשקה. לפוטומסטר כמה שפנים בכובע, בקרו בעמוד והתרשמו...

 • תערוכות

  תערוכות וכנסים עוזרים לנו לקדם את המכירות וליצור Leadים חדשים וקשרי מסחר חדשים. אין כמו אטרקציה טכנולוגית לשבירת הקרח ומשיכת צומת הלב לBooth שלכם.

מי שמתחיל לעבוד עם פוטו מאסטר, רוצה רק עוד ועוד...

אירוע הוא רגע האמת, אין הערכות ואין פשרות, בעלי האירוע בזמן האירוע צריכים לדאוג לדבר אחד בלבד והוא להנות מהאירוע שלהם. אנו גאים מאוד בניסיון העשיר שלנו בהפקת אירועים ועובדה עם קהל בכל הגילאים ומכל האיזורים בארץ. אנו נתכנן יחד איתכם את האטרקציות שמתאימות לכם. אם זה האירוע הראשון שלך איתנו תחגור חגורה ועלה לרכבת ההרים המרגשת של עבודה עם פוטו מאסטר. אנו מקצוענים, מסודרים, ומבינים לעומק שהאירוע שלך הוא הדבר הכי חשוב! אנו עושים את האירועים העסקיים לחברות הגדולות בארץ כמו IBM, Google, ביטוח ישיר, סלקום, ועוד…המון בר מצוות ובת מצוות במועדונים ואולמות ברחבי הארץ, חתונות , ותערוכות חשובות. המוצרים שלנו מפתיעים ומאתגרים את האורחים ומייצרים מזכרת בלתי נשכחת.