פוטו מאסטר ישראל - אטרקציות טכנולוגיות לאירועים
לשאלות והזמנות:
072-3944858

אטרקציות טכנולוגיות מותאמות לאירועי חברות

אין אירוע שאנו אוהבים יותר לעשות מאירוע חברה מושקע.  אם זה אירוע לעובדים או חגיגות לחברה אנו חייבים להיות שם בשביל להדהים אתכם. האטרקציות שלנו הם בדיוק מה שהעובדים שלכם צריכים בשביל לשבור את השגרה, להנות, לצחוק ולחזור הביתה עם מזכרת בלתי נשכחת מהאירוע בצורת תמונה, פליפבוק, משחק לטאבלט או בובה עם פרצופי האורחים.

האטרקציות שלנו מותאמות לאירוע חברות ממספר בחינות:

1. מיתוג – ניתן למתג את המוצרים והמזכרות שהאטרקציות שלנו מפיקות.

2. Social – ניתן לחלוק באינטרנט את התוצר והחוויה.

3. פרסונלזיציה – האורח במרכז האטרקציה והמזכרת, אם זה תמונה מקושטת של האורח שהוא בעצמו יצר באייר גרפיטי או גרפיטי טאץ, או משחק מחשב שהאורח הוא הגיבור בכבודו ובעצמו, או דמות עם פרצוף האורח המתנדנד בצורה מצחיקה, הכל פרסונלי ושם את האורח במרכז.

להלן רשימת האטרקציות המיוחדות שלנו:

1. אייר גרפיטי – אטרקציה דיגיטלית חדשה לאירוע חברות, אנו מצלמים את האורחים ותמונתם נטענת לקיר, ואז ניתנת לאורחים ההזדמות לקשט את התמונות שלהם באמצעות פחיות דיגיטליות מיוחדת העובדות על איפרה אדום, האטרקציה מדהימה טכנולוגית את האורחים שלא מבינים איך הם מרססים גרפיטי בלי להתלכלך, באמצעות אלמנטים משעשים בתוך התוכנה שלנו ואפקטים מעניינים האורחים ייצרו את המזכרת שלכם שתודפס אירוע ע"י מדפסת מקצועית של חנויות פיתוח תמונות ותנתן לאורחים כמזכרת בתוך מגן שקוף איכותי. ניתן להשתמש במסך ירוק ולמתג את הרקע עם לוגו החברה ולהוסיף שבלונות ואלמנטים וירטואלים מגניבים.

2. וירטואל הירו – עובדי החברה הולכים לחזור הביתה מהאירוע שלכם עם משחק Tablet / Smart Phone בו הם הגיבורים של המשחק!!! המשחק יהיה ממותג עם הלוגו של החברה ברקע או כל רקע אחר אותו.  האורחים מצטלמים והראש שלהם נשלף ומוכנס לאחד מ-3 משחקים לבחירתם, ואז האורחים מקבלים תמונה עם הפרצוף שלהם כגיבורים והקוד להורדת המשחק שלהם בו בתוך המשחק עצמו הם הגיבורים. בנוסף באירוע במסך טלוויזיה אנו נראה את המשחקים רצים באופן אקראי עם ראשיי האורחים שכבר הצטלמו וכמו כן האורחים יוכלו להנות ולהשתעשע בעמדות הIPAD במשחקים שלהם. 

3. וידאו פליפ – אטרקציה מטריפה לארוע חברה, אנו נקים עמדה קטנה ופתוחה בסמיכות לרחבת הריקודים, האורחים מגיעים לעמדה ובוחרים את האביזרים והשלטים איתם הם רוצים להצטלם, ואז 3…2…1…מצטלמים במשך 7 שניות, בסיום הצוות מדפיס בצד וחותך עם מכונה מיוחדת את הספרון, שם את הכריכה הממוגת שלכם שהכנו לכם מבעוד מועד ומשדך עם שדכן תעשייתי מיוחד. כעת הספרון ניתן לאורחים כמזכרת הביתה ובעת דיפדוף מהיר ניתן לראות את הקליפ. אנו גם נדאג לכל התמונות לעלות מייד לאינטרנט ולאפשר לאורחים לראות את הספרונים שלהם online גם אחרי האירוע ולאפשר להם לחלוק את החוויה בפייסבוק וטוויטר ועם המשפחה שלהם.

4. גרפיטי טאץ – האח הקטן של אייר גרפיטי, התוצר הינו אותו תוצר אך החוויה שונה, במקום מסך 150 אינץ מדובר על מסך 55 אינץ וחוויה קצת שונה ומבוצעת באמצעות האצבע (Touch), מתאים למקומות קטנים יותר.

5.  בבל הדס – האורחים בוחרים בדמות מצחיקה אם זה מתאבק סומו, תינוק, שחקן כדורסן, שרירן, ועוד… אנו מצלמים אותם ושולפים את הראש עם התוכנה ומכונת חיתוך מיוחדת, ואז עם קפיץ הראש מוצמד לדמות והמזכרת קורעת מצחוק!!!

לאטרקציות מעלה יש המון יכולות ואפשריות להפוך את הרעיון שלכם לאירוע החברה לעוד יותר מיוחד, אם יש לכם שאלה או רעיון איך להתאים מוצר לרעיון שלכם לאירוע נשמח לעזור לכם לחשוב, לפוטו מאסטר צוות Creative מוכשר שהוא מאוד Solution Oriented ויתאים לכם את הפתרון המפתיע לרעיון הקיים שלכם…צרו קשר עכשיו!

חברות שיצאו נשכרות

 • אירוע חברה ל - IBM

  ענקית החומרה והתוכנה IBM החליטה לפנק את העובדים שלה עם המיטב של המיטב. פוטו מאסטר התייצבה עם ההצעה המפתה ביותר והאיכותית ביותר ונבחרה ברוב קולות להקסים את העובדי ההיטק היצרתיים עם מוצרים שעוד לא נראו בארץ. אייר גרפיטי, גרפיטי טאץ, גיבור וירטואלי, ווידאו פליפ עשו פשוט שמחה בלב!

 • אייר גרפיטי לחברת גוגל

  גוגל ישראל הזמינו את אייר גרפיטי לאירוע עובדים והפתיעו אותם בענק! שבועיים לאחר מכן הזמינו אותנו שוב לאירוע של הקמפוס סטארטאפים שלהם! אין תחליף למוצר וצוות מנצח!

 • גיבור וירטואלי באירוע חברה לפונטיס!

  חברת פונטיס המובילה בתחומה חגגה עשור להיווסדה עם הגיבור הוירטואלי

 • השקת מיני קופר עם וידאו פליפ

  אירוע השקת מיני קופר בגרמניה עם האטרקציה המיוחדת שלנו - וידאו פליפ!

 • אייר גרפיטי ל MBL בניו יורק

  הליגה הבחירה של ניו יורק בחרה את אייר גרפיטי לשעשע את האוהדים בתערוכה שהקיימה בניו יורק! מדהים!

 • מסיבת עובדים עם אייר גרפיטי-סולראדג'

  מסיבת עובדים מטורפת עם אייר גרפיטי לצד הופעה והרבה שמח!