פוטו מאסטר ישראל - אטרקציות טכנולוגיות לאירועים
לשאלות והזמנות:
072-3944858

הגימיקים וההפעלות שיעשו לכם את האירוע

אירוע בר או בת מצווה הינה אחת ההפקות הקשות והמסובכות ביותר והסיבה המרכזית לכך היא שבאותה שנה לכל הילדים בשכבה יש בר מצווה או בת מצווה והסטנדרט של האירוע שלכם נמדד ונבחן. אחד האלמנטים להפתיע את כולם ולחרוט את האירוע בליבם של כל המשתתפים הינו ההפעלות המיוחדות שתזמינו לאירוע, ולמצוא משהו מיוחד זה לא קל. למזלנו ולמזלכם הגעתם למקום הנכון! 

אנו בפוטו מאסטר מבינים את הצורך לבלוט ולהיות הטובים ביותר, ולהוציא מזכרות מיוחדות מהאירוע. הצוות של פוטומאסטר ידהים את האורחים שלכם ויתרגש אתכם שהאורחים יופתעו כל כך מהגימיקים שלנו! בפוטו מאסטר פיתחנו מספר אטרקציות טכנולוגיות מיוחדות שמותאמות לאירועי הבר או בת מצווה, בין הגימיקים תוכלו למצוא:

קיר גרפיטי וירטואלי ענק עליו ניתן לרסס באמצעות פחיות אניפרא אדום מיוחדות, או אטרקציה מיוחדת של ספרוני הפליפבוק ששולחת כל אורח הביתה עם מזכרת מרשימה כאשר תהליך היצירה האינטרקטיבי משאיר זיכרון מתוק מהאירוע. תוכלו עוד למצוא פעילויות ומזכרות מיוחדות כמו הגיבור הוירטואלי שמאפשר לאורחים להיות הגיבורים של משחק מחשב אותו הם בוחרים ולשחק באירוע וגם לקחת אותו כמזכרת בSmart Phone או Tablet שלהם. ראשים רוטטים וגרפיטי טאץ ועוד שלל פעילויות מאוד מאוד מיוחדות ובלעדיות לפוטו מאסטר.

ההכנות של הציוד והאימונים, בחירת הצוות המנצח וההכשרה שהכוכבים של פוטו מאסטר עוברים, נותן לנו את האפשרות להתגאות בשירות הטוב ביותר והאדיב ביותר לאורחים שלכם! אנו נקבל את פניהם לעמדות עם חיוך ניהיה שירותים ואדיבים ומנהל האירוע מטעמנו ידאג לשלמות האירוע.

אנו מוזמנים בכל חודש לעשרות אירועי בר ובת מצוות ואין מקצוענים מאיתנו בתפעול מוצרי האטרקציות והשירות אותו אנו מספקים! אנא התקשרו אלינו לשאלות או הזמנות ויהיה לנו הכבוד לשרת אתכם בבר / בת מצווה שלכם.