פוטו מאסטר ישראל - אטרקציות טכנולוגיות לאירועים
לשאלות והזמנות:
072-3944858

חשיבה מחוץ לקופסא לקראת השקות מוצר וקד"מ

אין אירוע שיותר חשוב לחדש בו, ולהפתיע, מאירוע קידום מוצר חדש, השקת מוצר או קידום מכירות לחברה או למותג.

בשביל שיזכרו אותך אתה צריך להיות שונה ולחשוב מחוץ לקופסא! אנו ראינו זאת יותר מפעם אחת, שהמוצרים שלנו נפגשים עם הרעיונות הקריאטיבים של מפיקים או רעיוניים מעניינים ובום! ישנו גימיק מטורף להשקת מוצר. עם תדפדפו למעלה בקליפים שבSlider העליון תוכלו לראות איך הרעיונות באו לידי ביטוי באירועים של BMW, Oracle, Samsung, קוקה קולה, Opel, מרצדס, Pontis, IBM, ועוד…

בכל מוצר ישנם את הדרכים המעניינות שלו למיתוג ודרכי שימוש שונות. לדוגמא לדרכי מיתוג הינם:

באייר גרפיטי: ניתן לשים Cover ממותג שעליו לא ניתן לצייר, כמו כן אנו יכולים לשתול Stamps ו Stenciels שקשורים לחברה שלכם. אם עושים שימוש בGreen Screen אז אפשר להשתמש בBackgrounds שלכם להגברת החוויה.

בגיבור וירטואלי: ניתן למתג את הרקע של המשחקים ואת תמונת הפוסטר שהאורחים לוקחים איתם הביתה.

בוידאו פליפ: גם התוכנה עצמה וגם רקעי הספרונים ניתנים למיתוג.

דוגמאות לשימושים מעניינים תוכלו לראות לדוגמא את אייר גרפיטי שהשתמשו בו לעיצוב רכב אמיתי באירוע השקה של מרצדס, באירוע חיברו לAir Graffiti מקרן נוסף שבאמצעות Object Mapping כל נקודה על המסך שריססו עם גרפיטי ניתן היה לראות אוה על הרכב האמיתי. שימושים נוספים הם בתחרויות ציור על גבי המוצר כמו שעשו Samsung עם גרפיטי טאץ או Opel עם אייר גרפיטי. שילוב משחקים תחרותים עם גיבור וירטואלי, או יצירת דמויות מיוחדות עם באבל הדס…וזאת רק ההתחלה.

אנו נשמח לשמוע את הצרכים שלכם ולעזור לכם לחשוב! אנו אוהבים לחשוב ולהפתיע וללוות את תהליך סערת המוחות עם הלקוחות. אל תהססו להתקשר עכשיו!

צפו באירועי הקד"מ והשקות המוצר