פוטו מאסטר ישראל - אטרקציות טכנולוגיות לאירועים
לשאלות והזמנות:
072-3944858

לא ניתן להשאר אדישים לרעיונות שכאלה

אנו שמחים להציג בפנכים את הדובדבן שבקצפת! אם אתם מתכננים להפתיע את האורחים שלכם עם רעיונות מעניינים שהם עדיין לא ראו בחתונות אחרות יש לנו כמה גימיקים בשבילכם! אנו בפוטו מאסטר פיתחנו מספר אטרקציות מקוריות שמשאירות חיוך על פני האורחים, וישאירו מזכרת מקורית לחתונה שלכם.

האטרקציות שלנו אינטרקטיבות וידאגו שהאורחים יקחו חלק ביצירה ובאותו זמן חשוב לנו מאוד שהגימיקים ישתלבו עם הריקודים ולא יהיה אליהם תור, על כן תכננו אותם Open Air והכוונה שאינם תא סגור ועל כן החוויה מקסימאלית ומשתלבים עם הטירוף והריקודים.

חגיגהאורחים חוגגיםמסיבת חתונה

 

האטרקציות המיוחדות ביותר לחתונות ע"פ הסדר הבא:

1. וידאו פליפ – אטרקציה מושלמת לחתונות, האורחים חוזרים הביתה עם מזכרת מיוחדת ויוקרתית בצורת Flipbook שהם יצרו בעצמם בחתונה, תיעודי הוידאוים של וידאו פליפ יזכירו לכם אחרי האירוע את הכיף וההנאה הגדולה של כל האורחים, אין חתונה בארצות הברית שמוותרים בה על וידאו פליפ ולא במקרה! זאת האטרקציה המושלמת לחתונות.

2. אייר גרפיטי – אטרקציה מיוחדת וחדשה לזוגות שאוהבים להיות שונים ולהפתיע, אנו נפתח את העמדה לא רחוק מרחבת הריקודים ונאפשר לאורחים להצטלם ולהיות אינטראקטיבים עם התמונות שלהם. לאחר מכן המזכרת תודפס ותנתן להם כמזכרת מהחתונה, מושלם לאווירת הריקודים והFun. אין שני לא אם אתם מחפשים את הWow פקטור.

3. גרפיטי טאץ – אטרקציה אינטראטיבית מבוססת על אייר גרפיטי רק שכאן במקום קיר מדובר במסך מגע 55" החוויה היא חווית מגע אך התוצר הוא אותו תוצר כמו האייר גרפיטי. מתאימים לחתונות עם בעיית מקום שלא נכנס להם האייר גרפיטי באולם.

4. וירטואל הירו – אטרקציה שמייצרת לאורחים שלכם מזכרת דיגיטלית מיוחדת בצורת משחק מחשב לTablet / Smart Phone של האורחים. במשחק אתם הזוג המלכותי, תופיעו ברקע והגיבור של המשחק יהיה האורח. האורחים לא ישכחו את החתונה שלכם עם מזכרת מיוחדת ודיגיטלים שכזאת.

5. בבל הדס – אנו מצלמים את האורחים על מסך ירוק והתוכנה המיוחדת שלנו שולפת את הראש של האורחים ואז ניתנת להם בובה עם הפרצוף שלהם רוטט כמזכרת הביתה. מצחיק עד דמעות! אטרקציה שלא רואים בכל חתונה ובוודאות תגרפו מחמאות על היצירתיות.

טעימה מהזוגות שהתחתנו איתנו